Вверх

Нові висоти компанії «БУМ»

Шановні клієнти та партнери, ми раді поділитися з вами чудовою новиною. Наша компанія «БУМ» отримала сертифікат менеджменту якості ISO 9001 діє до: 2015. А це означає, що якість і безпеку нашого обладнання одержало чергове офіційне підтвердження. Що ж змінилося для нашого виробництва в зв'язку з успішним проходженням сертифікації?

Висока якість і безпеку - вібропреси і бетонозмішувачі від «БУМ»

Наша компанія завжди прагне до інноваційних рішень у виробництві Вібропресуюче обладнання, бетонозмішувальних установок і запчастин до них. Візитна картка нашої ТМ - висока якість і надійність в експлуатації. Тому за роки нашої роботи ми встигли завоювати довіру тисячі клієнтів і ведемо співпрацю з багатьма українськими підприємствами.

І в цьому році продукція нашого виробництва пройшла незалежну сертифікацію «Югстройпресс». Устаткування повністю відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 9001 діє до: 2015.

ТМ БУМ получила сертификат ISO 9001:2015

«Особисто для мене це не стало новиною. Я впевнений в своїх співробітниках і якості верстатів, що випускаються. «БУМ» почав проектувати Вібропресуюче і бетонозмішувальні обладнання ще у 2000 році, і за цей час ми вдосконалили технологію і урізноманітнили модельний ряд », - прокоментував цю новину керівник підприємства, Бандура Павло Олександрович.

Наявність сертифіката даного зразка офіційно підтверджує, що продукція компанії відповідає всім стандартам якості, як українським, так і міжнародним, є безпечною і надійною. Це дозволить підприємству в майбутньому залучити більше партнерів по бізнесу і розширити клієнтську аудиторію.

Які подальші плани у підприємства?

Компанія «БУМ» не збирається зупинятися на досягнутому.

«Наступна наша мета - вихід на ринок Євросоюзу. Для цього ми проводимо колосальну роботу, щоб отримати сертифікат РЄ, що дозволяє вести співробітництво з більшістю європейських країн. Я вважаю, що завдяки високому професіоналізму та досвіду роботи моєї команди, ми обов'язково з цим впораємося », - коментар керівника підприємства, Бандури Павла Олександровича.

На даний момент ведеться активна підготовка обладнання під стандарти ЄС. Подальші події будуть анонсовані на сайті компанії.


БУМ. Вібропресс

© 2013-2021. Всі права захищені.

Розробка і підтримка ADS group

+380 (68) 269-96-78

+380 (63) 930-13-60