Вверх

Колуни

Колун К-20 для бетонных изделий

• служит для раскалывания бетонных изделий с целью...

Колун для тротуарної плитки

Гарно покладена плитка відразу робить зовнішній вигляд тротуару незвичайним, що в свою чергу надає місцевості особливого статусу. У випадку, коли місцевість для вкладання має нестандартні розміри, без такого пристосування, як колун для тротуарної плитки просто не обійтися. Якщо ви хочете стати власником даного інструменту, компанія «БУМ» з радістю допоможе вам у вирішенні даного питання. Ми пропонуємо великий асортимент виробів за приємною ціною. Наші спеціалісти допоможуть обрати варіант з урахуванням всіх ваших потреб. 

Колун для тротуарної плитки та блоків - ТМ БУМ

Конструктивні особливості та переваги обладнання

Колун для плитки призначений для розколювання цегли та каменю. Більшість виробів мають два змінні тригранні леза зі сталі, довжина яких становить 32 см. Вони легко справляються з дуже міцними породами натурального каменю. Інструмент відрізняється зносостійкість, завдяки чому має довгий термін експлуатації. Невелика вага та наявність механічного приводу роблять колун ще більш зручнішим у застосуванні. Установка призначена для каменю та цегли, товщиною не більше ніж 14 см.

Техніка розколювання дуже широко застосовується не лише при роботі з плиткою, але і різними типами силікатної та пресованої цегли. Інструмент також можна використовувати для натурального каменю. Колун є незамінним обладнанням на великих будівельних майданчиках. До основних переваг обладнання відносяться:

Щоб розколоти бетонний виріб, потрібно покласти його на поверхню робочого столу. Далі слід встановити товщину розколювання (робиться шляхом обертання маховиків механізму регулювання) і натиснути на ексцентричний важіль. Зверніть увагу, що відстань між поверхнею матеріалу і верхнім лезом не повинна перевищувати 5 мм.

Купити колун для блоків і плитки в Україні за вигідною ціною пропонує компанія «БУМ». На кожну модель ми надаємо гарантію терміном на два роки. Звертаючись до нас, ви завжди можете розраховувати на безкоштовні консультації та на підтримку спеціалістів. Щоб зробити замовлення, зателефонуйте нашим менеджерам за вказаним на сайті номером телефону. Ми завжди відкриті для будь-якої співпраці.

БУМ. Вибропресс

© 2013-2021. Все права защищены.

Разработка и поддержка ADS group

+380 (68) 269-96-78

+380 (63) 930-13-60