Вверх

Вібропреси

Формувальна зона 0,36 м²

БП-120

Основні переваги:   • програмований контролер...

БП-160

Основні переваги:   • автоматичне керування •...

Формувальна зона 0,6 м²

БП-200

Основні переваги:   • можливість формувати...

БП-250

Основні переваги:   • автоматичне керування •...

БП-350

Основні переваги:   • автоматичне керування •...

БП-550

Основні переваги:   • автоматичний режим роботи •...

Формовочна зона 1 м²

Нові висоти компанії «БУМ»

Шановні клієнти та партнери, ми раді поділитися з вами чудовою новиною. Наша компанія «БУМ» отримала сертифікат менеджменту якості ISO 9001:2015. А це означає, що якість і безпека нашого обладнання одержали чергове офіційне підтвердження. Що ж змінилося для нашого виробництва у зв'язку з успішним проходженням сертифікації?

Висока якість і безпека – вібропреси та бетонозмішувачі від «БУМ»

Наша компанія завжди прагне до інноваційних рішень, виробляючи вібропреси, бетонозмішувальні установки і запчастини до них. Візитна картка нашої ТМ – висока якість і надійність в експлуатації. Тому за роки нашої роботи ми встигли завоювати довіру тисячі клієнтів і ведемо співпрацю з багатьма українськими підприємствами.

І в цьому році продукція нашого виробництва пройшла незалежну сертифікацію «Югстройпрес». Устаткування повністю відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015.

ТМ БУМ получила сертификат ISO 9001:2015

«Особисто для мене це не стало новиною. Я впевнений у своїх співробітниках і в якості верстатів, що випускаються. «БУМ» почав проектувати вібропресуюче та бетонозмішувальне обладнання ще у 2000 році, і за цей час ми вдосконалили технологію й урізноманітнили модельний ряд», – прокоментував цю новину керівник підприємства, Бандура Павло Олександрович.

Наявність сертифіката даного зразка офіційно підтверджує, що продукція компанії відповідає всім стандартам якості, як українським, так і міжнародним, є безпечною та надійною. Це дозволить підприємству в майбутньому залучити більше партнерів по бізнесу та розширити клієнтську аудиторію.

Які подальші плани у підприємства?

Компанія «БУМ» не збирається зупинятися на досягнутому.

«Наступна наша мета – вихід на ринок Євросоюзу. Для цього ми проводимо колосальну роботу, щоб отримати сертифікат РЄ, що дозволяє вести співробітництво з більшістю європейських країн. Я вважаю, що завдяки високому професіоналізму та досвіду роботи моєї команди, ми обов'язково з цим впораємося», – коментар керівника підприємства, Бандури Павла Олександровича.

На даний момент ведеться активна підготовка обладнання під стандарти ЄС. Подальші події будуть анонсовані на сайті компанії.


БУМ. Вібропресс

© 2013-2020. Всі права захищені.

Розробка і підтримка ADS group

+380 (68) 269-96-78

+380 (63) 930-13-60